• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Koszulki i spodenki VCP [ostatnie sztuki!]

Started by Cholew, 24/05/20, 15:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krzysiek74

Quote from: Darrk on 09/02/21, 17:00
Jeśli została 1 para spodenek M to chetnie wezmę
Darek jest ostatnia sztuka M.Wpłać pieniądze na konto VCP z dopiskiem spodenki VCP....30 zł +16,50 zł koszt wysyłki chyba że nadal przebywasz w UK to dopłacisz ewentualną różnicę jak wyślę bo nie wiem ile obecnie to może wynieść.
Na priv proszę o adres do wysyłki.
Forza Viola per sempre!

Darrk

Wpłacamy na konto VCP, ktore znajduje sie w regulaminie czy na konto zamieszczone w pierwszym poście tego wątku?

Chiesa

Darek hej, poprawiłem w regulaminie nr konta. To jest to z 1 strony tego wątku. FV!
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Krzysiek74

Panowie jest pełnia lata więc może ktoś skusi się na nasze wyroby VCP...zwłaszcza może nowi członkowie którzy nie mieli jeszcze okazji nabyć naszych produktów?...
Forza Viola per sempre!

Cesare

Witam, jestem na forum "nowy" dopiero poznaje wątki  :) mam pytanie jakie posiadacie gadżety na sprzedaż?

Cholew

Quote from: Cesare on 15/08/22, 22:47Witam, jestem na forum "nowy" dopiero poznaje wątki  :) mam pytanie jakie posiadacie gadżety na sprzedaż?

Na razie to co w pierwszej wiadomości w tym temacie + szaliki. Na przełomie sierpień/wrzesień oferta zostanie poszerzona o nowe gadżety.

Cesare

Ok dzięki za informacje. To czekam do wrzesnia. Pozdrawiam

Darrk

Produkty rewelacja pierwszej jakości ze swej strony polecam