• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Italiano: "Postaramy się zdobyć 3 punkty"

Started by Chiesa, 20/01/23, 17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chiesa

Oto co dla oficjalnego kanału powiedział trener Fiorentiny Vincenzo Italiano:

Dodò? "Niektóre sytuacje nie powinny mieć miejsca, chłopcy to wiedzą. Myślał, że przejmie piłkę, ale niestety nas ukarał. Posłuży mu to za lekcję. Nie opłaca się zbytnia zaciekłość i zrozumiał, że naraził nas na kłopoty.

Otwarty rynek? Ta trudność istniała zawsze. Najlepszy jest ten, kto nie wprowadza tego zamieszania na boisko. Nie mamy wielu sytuacji z graczami, którzy nie mają głowy do tego, co mamy zrobić. Jednak trzeba z tym żyć. Im mniej ci to przeszkadza, tym więcej zdziałasz. Nie możemy się doczekać, aż się ta sesja zamknie.

Nico Gonzalez? Może grać na ataku. Jednak w tej chwili myślimy o podniesieniu jego stanu. Nie może jeszcze zacząć od 1'. Zobaczymy, czy w nadchodzących tygodniach będzie mógł zostać środkowym napastnikiem. Ma cechy i wie, że nawet w środku może dużo dać.

Mecz z Torino? Postaramy się zdobyć 3 punkty, starając się poprawić pozycję w tabeli. W drugiej części sezonu będziemy musieli starać się jechać szybciej, poprawiając się, zwłaszcza w fazie budowy.

Wygrana z Torino? Z nimi to są zawsze trudne zawody. Jurić w Serie A ma znaczenie, grają dobrze i są agresywni. Jutro ten mecz będzie dla nas poświęceniem i grą z uwagą. Przygotowaliśmy go jak zawsze i znamy ich charakterystykę. Postaramy się zrobić to, co zawsze.

Fani? Kiedy zaczynają się mecze, jesteśmy skoncentrowani i staramy się wygrać. Kibice nas wspierają i zawsze przychodzą na stadion, aby nas wesprzeć. Musimy odtworzyć emocje z ubiegłorocznych meczów. Do nas należy sprowadzenie tych, którzy są rozczarowani, z powrotem na naszą stronę".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Quick Reply

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:

Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview