• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Europa League 1/8 finału (I mecz): Juventus - Fiorentina 1:1

Started by Chiesa, 12/03/14, 00:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chiesa

Panowie byłem na melanżu z pracy i oglądaliśmy z resztą mecz Fiory. Jeśli uważacie, że Fiora gra kupę (chodzi mi o 2 połowę) to ja nie wiem czy oglądaliśmy inny mecz. W II połowie pokazaliśmy jaja i przy odrobinie szczęścia mogliśmy to wygrać. Juve spuchło w 2 połowie. Jestem dumny z Violetki. Arbiter mi się niestety nie podobał, bo nie kartkował graczy Juve a 2 kartki na pewno się należały.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Chiesa

A gol Marione delicje. Akcja za dobrych czasów z Baya.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Krzysiek74

Irek gdybyśmy powiedzmy w pierwszym meczu półfinałowym LM wygrali na wyjeździe z Chelsea 1:0 tez by się znaleźli malkontenci że tylko 1:0 :D Nie wiesz jacy kibice i ludzie żyją w tym kraju nadwiślańskim? :D
Było dobrze a za tydzień na Franchi obronić to co wywalczyli chłopaki w Turynie i jedziemy do 1/4 LE :)
Forza Viola per sempre!

Krzysiek74

Skrót meczu
Forza Viola per sempre!

Krzysiek74

Forza Viola per sempre!

Pit.G

http://www.violanews.com/news-viola/gli-highlights-di-juventus-fiorentina-20140314/

Polecam to Video moim zdaniem przy golu Juventusu był spalony.Osvaldo odgrywa do Marchiso który jest na pozycji spalonej..

Pit.G

Spalony mnimalny więc sędziowie mogą takie coś puścić ..

Pit.G

A i oczywiście Pontius masz racje z tym że Juventus po strzelonym golu się cofa,kibice Juventusu są na to zli,że kara ich minimalizm.Tylko myśle że oni by nie wytrzymali napierać całego meczu jak Barcelona.