• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Europa League 1/8 finału (I mecz): Juventus - Fiorentina 1:1

Started by Chiesa, 12/03/14, 00:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

x

Quote from: Chiesa on 14/03/14, 05:13
Panowie byłem na melanżu z pracy i oglądaliśmy z resztą mecz Fiory. Jeśli uważacie, że Fiora gra kupę (chodzi mi o 2 połowę) to ja nie wiem czy oglądaliśmy inny mecz. W II połowie pokazaliśmy jaja i przy odrobinie szczęścia mogliśmy to wygrać. Juve spuchło w 2 połowie. Jestem dumny z Violetki. Arbiter mi się niestety nie podobał, bo nie kartkował graczy Juve a 2 kartki na pewno się należały.

Chiesiu daj już spokój z tymi arbitrami bo to się niesmaczne robi... :*

Baggio210

Quote from: x on 14/03/14, 14:21
Quote from: Chiesa on 14/03/14, 05:13
Panowie byłem na melanżu z pracy i oglądaliśmy z resztą mecz Fiory. Jeśli uważacie, że Fiora gra kupę (chodzi mi o 2 połowę) to ja nie wiem czy oglądaliśmy inny mecz. W II połowie pokazaliśmy jaja i przy odrobinie szczęścia mogliśmy to wygrać. Juve spuchło w 2 połowie. Jestem dumny z Violetki. Arbiter mi się niestety nie podobał, bo nie kartkował graczy Juve a 2 kartki na pewno się należały.

Quote from: x on 14/03/14, 14:21
Quote from: Chiesa on 14/03/14, 05:13
Panowie byłem na melanżu z pracy i oglądaliśmy z resztą mecz Fiory. Jeśli uważacie, że Fiora gra kupę (chodzi mi o 2 połowę) to ja nie wiem czy oglądaliśmy inny mecz. W II połowie pokazaliśmy jaja i przy odrobinie szczęścia mogliśmy to wygrać. Juve spuchło w 2 połowie. Jestem dumny z Violetki. Arbiter mi się niestety nie podobał, bo nie kartkował graczy Juve a 2 kartki na pewno się należały.

Chiesiu daj już spokój z tymi arbitrami bo to się niesmaczne robi... :*

Chiesiu daj już spokój z tymi arbitrami bo to się niesmaczne robi... :*


To nie o to chodzi. Gdyby sędziowali uczciwie  byłoby okey. Akurat tu był pewnie błąd w sztuce, a zwykle to były chamskie przewalki, włacznie z dyskwalifikacjami...I jak tu milczeć Mister X!

x

Spisek goni spisek? Rąbią nas w lidze i w LE też? Bez przesady. Pomijając śmieszne sędziowanie w serie A często gęsto byliśmy sobie sami winni bo np. po metrowym spalonym bodajże z Bologną na1-0 jak wychodzimy na 3-2 u siebie to trza już umieć dowieźć wynik do końca. A nie argumentować że to sędzia bo ta bramka była na 1-0 a nie na 3-3. Pod każdym meczem czytam że arbiter się pomylił i to jego wina w większym lub mniejszym stopniu. No cóż, nie sędziuje komputer póki co. Nie będę też cały czas płakał że to wina sędziów i że robią to umyślnie bo gdyby tak było to nie było by sensu oglądać meczów... Bardziej mnie drażni nasza gra. W zeszłym sezonie bardziej mi się Fiorka podobała. Teraz póki co bronią mOnte wyniki.

buenos1103

Brawo Gomez! Jak cieszy gol strzelony przez Mario. jak widać małe dziury w obronie są i w meczu na Artemio chłopaki muszą spiąć się żeby juve nie strzeliło dwóch brameczek bo wtedy bedzie bardzo ciężko.

Baggio210

Quote from: x on 14/03/14, 14:57
Spisek goni spisek? Rąbią nas w lidze i w LE też? Bez przesady. Pomijając śmieszne sędziowanie w serie A często gęsto byliśmy sobie sami winni bo np. po metrowym spalonym bodajże z Bologną na1-0 jak wychodzimy na 3-2 u siebie to trza już umieć dowieźć wynik do końca. A nie argumentować że to sędzia bo ta bramka była na 1-0 a nie na 3-3. Pod każdym meczem czytam że arbiter się pomylił i to jego wina w większym lub mniejszym stopniu. No cóż, nie sędziuje komputer póki co. Nie będę też cały czas płakał że to wina sędziów i że robią to umyślnie bo gdyby tak było to nie było by sensu oglądać meczów... Bardziej mnie drażni nasza gra. W zeszłym sezonie bardziej mi się Fiorka podobała. Teraz póki co bronią mOnte wyniki.
Gra to inna sprawa a przewalki i pseudodyskwalifikacje to inna.
Błagam, nie mieszaj wszystkiego!

x

Quote from: Baggio210 on 14/03/14, 16:05
Quote from: x on 14/03/14, 14:57
Spisek goni spisek? Rąbią nas w lidze i w LE też? Bez przesady. Pomijając śmieszne sędziowanie w serie A często gęsto byliśmy sobie sami winni bo np. po metrowym spalonym bodajże z Bologną na1-0 jak wychodzimy na 3-2 u siebie to trza już umieć dowieźć wynik do końca. A nie argumentować że to sędzia bo ta bramka była na 1-0 a nie na 3-3. Pod każdym meczem czytam że arbiter się pomylił i to jego wina w większym lub mniejszym stopniu. No cóż, nie sędziuje komputer póki co. Nie będę też cały czas płakał że to wina sędziów i że robią to umyślnie bo gdyby tak było to nie było by sensu oglądać meczów... Bardziej mnie drażni nasza gra. W zeszłym sezonie bardziej mi się Fiorka podobała. Teraz póki co bronią mOnte wyniki.
Gra to inna sprawa a przewalki i pseudodyskwalifikacje to inna.
Błagam, nie mieszaj wszystkiego!

?

Krzysiek74

Panowie dajcie juz spokój w tym sporze bo każdy z Was ma po części rację.
Forza Viola per sempre!

Chiesa

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO